The Expendables

Kdo měl původně hrát v The Expendables

by Theexpendables on Čvc.19, 2010, under Ostatní

Původní sestava the Expendables měla být skutečně úctyhodná, nicméně již od začátku bylo jasné, že ne všechno se nemůže podařit. Herec je tvor ješitný a jistě ne každý z těch, kteří jsou zvyklí hrát pouze velké hlavní role se spokojí s tím, že by se měl dělit o svou pozici s celou řadou dalších kolegů, což přmo jako důvod, proč se neche na projektu podílet, sdělil přes svého agenta Kurt Russel, ale je jisté, že i ostatní, ač se tak přímo nevyjádřili, mohli mít velmi podobné pohnutky. Kdo se tedy ve filmu kromě Kurta Russela objevit měl a nakonec se neobjeví?

Jean Claude Van Damme, ikona béčkových akčních filmů, který se obejvil i v několika fimech z kategorie A, role mu byla nabídnuta přímo Stallonem, on ji však odmítnul s tím, že role nemá žádnou podstatu.

Další skutečnou ikonou akčních filmů, která se měla ve filmu objevit je Steven Seagal, který měl mt nějakou cameo roli, ten to však odmítl kvůli špatné zkušenosti s producentem filmu.

Mezi jmény, která měla ozdobit tento film se také objevilo jmno Wesley Snipes, ten však roli nedostal. Tato role je skutečně snad prokletá, jedná se o roli Hale Caesara, to měl půovndě hrát Snipes, potom Forrest Whitaker, ten byl nahrazen 50 Cent a nakonec ji dostal bývalý hráč amerického fotbalu Terry Crews. Právě herci neherci jako Crews filmu velmi škodí, protože tak filmu ubírají punc filmu, kde se obejvují samé hvězdy a legendy akčního žánru. V médiích různého typu a různých kvalit se samozřejmě objevila ještě celá řada spekulací, kdo se měl ve filmu objevit, za zmínku stojí třeba Sandra Bullock nebo Danny Trejo kterého můžete nyní vidět v další akční pecce, která navazuje na zlatou éru těchto filmů, Predátoři.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

Archives

All entries, chronologically...